Lekarze Siemianowice Śląskie

lek. dent. Halina Borgiel-Marek

Chirurg stomatolog

ulica Skłodowskiej 35
41-103 Siemianowice Śląskie

Ostatnio korzystam z pomocy wielu lekarzy w szpitalu SPSKM i trafiam na samych wspaniałych Lekarzy nie wiem czy to przypadek i szczęście albo ten szpital jest tak dobry.

lekarz Alicja Dreksler-Tkacz

Kościelna 21
41-103 Siemianowice Śląskie

Bardzo troskliwy i empatyczny lekarz. Spokojnie wykonała wszystkie niezbędne badania, choć z tak starą pacjentką nie było to łatwe. Przepisała niezbędne leki. Polecam
Opinia dodana przez: IW
{'id': 10650, 'name': u'Siemianowice \u015al\u0105skie'} Seksuolog
                                       mgr Karolina Sęk

mgr Karolina Sęk

Seksuolog, Psycholog

Samodzielny Publiczny Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego
Szkolna 2
41-100 Siemianowice Śląskie

Cieszę się, że trafiłam do Pani Karoliny. To sympatyczna osoba, przed którą można się otworzyć i nie odczuwa się skrępowania. Rozmowa jest prowadzona profesjonalnie i w miłej atmosferze. Pani psycholog pomogła mi w uświadomieniu sobie rzeczywistego problemu. Po każdej sesji czuję się coraz silniejsza. Dziękuję i serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Arleta

lek. dent. Magdalena Kuś-Florek

N.Z.O.Z. "DENTAL"
pl. Wolności 1
41-100 Siemianowice Śląskie

Przesympatyczna Pani stomatolog. Nie tylko uprzejma ale i w prosty sposób potrafi wytłumaczyć co trzeba zrobić i dlaczego. W tym przypadku leczenie kanalowe, więc nie obyło się bez kilku wizyt. Pozdrawiam serdecznie! Adam
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Aneta Dorozynska

alfamed
41-100 Siemianowice Śląskie

Przesympatyczna fachowa pomoc nie zamienilabym jej na innego lekarza

lekarz Aleksandra Leśniak

ulica Władysława Jagiełły 5B/30
41-106 Siemianowice Śląskie

Pani onkolog ma ludzkie podejście do pacjenta,człowiek czuje że rozmawia z kimś kto mu chce pomóc,prawdziwy doktor z powołania. Wszystko drobiazgowo i wnikliwie tłumaczy językiem zrozumiałym i uprzejmym,posiada duża wiedzę onkologiczną i doświadczenie. Jest bardzo rozsądną osobą która zawsze bierze pod uwagę plusy i minusy(wszystko rzeczowo omówione). Na początku mojej drogi onkologicznej ,konsultacje z panią onkolog zdecydowanie poprawiły moje nastawienie do choroby,coś pozytywnego w morzu niepewności i strachu(rak jądra-potworniak-chrzęstniakomięsak+ guz ...
Opinia dodana przez: Paweł K

lek. dent. Katarzyna Ściskała

Wróblewskiego 20a
41-106 Siemianowice Śląskie

W skali od 1 do 5 daję 6 :-) Oprócz profesjonalizmu i zawodowej uprzejmości jest coś jeszcze - wspaniałe podejście do pacjenta, zadawanie pytań, uważne słuchanie i reagowanie na to co pacjent mówi, nieudawane zainteresowanie, troska i chęć pomocy także w dziedzinach medycyny innych niż stomatologia. To widać nawet podczas krótkich wizyt. Nigdy dotąd nie pisałem żadnych takich opinii ale Pani Doktor na to w pełni zasługuje.
Opinia dodana przez: Sławek

lekarz Tomasz Lebda-Wyborny

Radiolog

ulica 1-go Maja 9
41-100 Siemianowice Śląskie

To było moje kolejne badanie w placówce w Siemianowicach Śląskich,w której miałam wykonywany MR kręgosłupa szyjnego,lędźwiowego, stawu kolanowego i mózgu. Dr Tomasz Lebda–Wyborny rzeczywiście jest doskonały. Jest fantastycznym diagnostą .Tak wnikliwie i szczegółowo interpretuje każdy najmniejszy szczegół ,że właściwie lekarz neurolog dostaje do ręki gotowy materiał diagnostyczny.Przede mną kolejne badanie, zasugerowane przez dra w epikryzie .Cztery placówki Resonicy, najbliżej mi do Rudy ,niestety ,opis pani Katarzyny M-P. był tak pobieżny ...
Opinia dodana przez: Gabi

lekarz Joanna Klimek

NEFROLUX Lucjan Sobieraj, Wojciech Kamiński Spółka Jawna
ulica Szpitalna 6
41-100 Siemianowice Śląskie

Pani Doktor Joanna Klimek zasługuje na najwyższe wyrazy szacunku jako lekarz specjalista - okulista. Wizyta u Pani Doktor to wielka przyjemność. Fachowość i profesjonalizm Pani Doktor jest na najwyższym poziomie. Właściwa diagnoza i przeprowadzony z sukcesem zabieg operacyjny na oku przywrócił mi pełną sprawność widzenia. Cieszę się z tego ogromnie i jestem pełna wdzięczności dla Pani Doktor za tę wspaniałą usługę. Ponad to należy zaznaczyć, że Pani Doktor ma wspaniałe ...
Opinia dodana przez: Irena Rams i Iwona Rams

lekarz Katarzyna Skiba

ulica 1-go Maja 9
41-100 Siemianowice Śląskie

Bardzo dobry internista!! Rzetelna Pani dr zleca szczegółowe badania znajduje problem wyciąga ludzi z wielu dolegliwości

dr n. med. Ireneusz Mazur

Chirurg naczyniowy, Flebolog

41-100 Siemianowice Śląskie

Wspaniały specjalista. Z dolegliwościami żylnymi zmagałam się od kilku lat. Na wizycie doktor przeprowadził fachową konsultację wraz z badaniem doppler. Zostałam zdiagnozowana i umówiłam się na zabieg laserowego usunięcia żylaków, które uzupełnione było skeroterapią. Warunki w Euro-Klinice cudowne, nie mówiąc już o zespole lekarza i pielęgniarek. Teraz mogę chodzić w spodenkach. Serdecznie polecam dr Mazura wszystkim.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Aldona Szarek-Kańska

WYZWOLENIA 19A/30
47103 Siemianowice Śląskie

Najlepsza pani doktor jaką spotkałam, lekarz z powołaniem, szkoda że już muszę wypisać się z dziecięcego
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. dent. Aneta Badora-Smoleń

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznictwa Otwartego "F-MED" Sp. z o. o. Sp.k. "Praktyka Lekarza Rodzinnego"
Przyjaźni 20a
41-103 Siemianowice Śląskie

Z całego serca Polecam ... Pani Dr Godna polecenia robi dokładnie bez bólu i jest bardzo uprzejma.Zawsze swój czas poświeca do samego końca odpowie na każde pytanie .100% najlepsza
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Barbara Pankiewicz

Kardiolog

41-100 Siemianowice Śląskie

Pani Doktor chciałam bardzo serdecznie podziękować za poświęcony czas, za podejście. Zostałam przyjęta w stanie krytycznym na oddział w Świętochłowicach i dzięki Pani wiedzy i zaangażowaniu dziś czekam na przyjęcie na Ochojcu, który udało się Pani przyspieszyć o 5 miesięcy! Jestem wdzięczna ze wszystko co Pani dla mnie zrobiła! - pozdrawiam Halina
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Nikodem Sadlik

41-100 Siemianowice Śląskie

Kompetentny lekarz, w czasie porodu i po nim, wiele wyjaśnia, troszczy sie o dobre samopoczucie pacjentki
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Aleksandra Cygon

Plac Bohaterów Września 2/32
41-103 Siemianowice Śląskie

3 razy NIE POLECAM!!! Chciałam delikatnie poprawić uśmiech, dokładnie wytłumaczyłam o co mi chodzi, dr stwierdziła, że wykona "bonding", uwzględniając moje preferencje. Niestety, po zabiegu, czułam się okropnie, moje zęby zostały całkowicie zniekształcone, kompozytu było nałożone tak grubo, z defektami, nierównościami, wyglądałam tak, jakbym miała sztuczną protezę, zostałam oszpecona. Dr umówiła mnie na poprawki za dwa tyg, tłumacząc, że muszę się z tym oswoić. Niestety, nie wyobrażałam sobie wyjechać na ...
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Mirosław Matlas

Internista, Kardiolog

Siemianowice Śląskie

Konkretny, empatyczny człowiek z wielkim sercem i pasją do tego, co robi. Pan Doktor zmienił mi leczenie i czuję się o wiele lepiej niż po lekach przepisanych przez poprzedniego kardiologa.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Dariusz Skaba

Protetyk, Stomatolog

Leśna 2
Siemianowice Śląskie

Pan dr Darek nie tylko wyleczył mi zęba, również potraktował łagodnie moją kieszeń, do tego przyjemnie obdarował mnie komplementami, przez co zachęcił do następnej wizyty. Nie wspomnę o tym, że nie tylko jest wybitnym specjalistą ale również czarującym mężczyzną, przy którym nie odczuwa się bólu, a jedynie przyjemny dreszczyk emocji. Polecam wizytę u Pana doktora - sama przyjemność :D
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Artur Marcinkiewicz

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego "Bytków" Szeja-Zabawa, Morawiec,Knap-Ulbrich Spółka Lekarska
Niepodległości 29
41-106 Siemianowice Śląskie

Pana doktora cechuje wysoka kultura osobista i ogromna cierpliwość. Lekarz konkretny i bardzo miły. Wizyta przebiega bez pośpiechu, lekarz przeprowadza dokładny wywiad i w zrozumiały dla pacjenta sposób odpowiada na zadane pytania. Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Henryk Foks

Zgrzebnioka 43a
41-100 Siemianowice Śląskie

Super Lekarz Pozdrawiam Jarosław I Iwona M.